• Školské kolo SOČ

• Ako vypestovať rastliny z vody, kde všade nájdeme zlatý rez alebo či sú migranti v Európe zlom alebo prínosom - aj odpovede na tieto otázky hľadali v tomto školskom roku vo svojich prácach SOČ (stredoškolská odborná činnosť) tretiaci - gymnazisti . V utorok 18.2. 2020 sa v našej škole uskutočnilo školské kolo tejto súťaže, kde študenti pred odbornou komisiou prezentovali svoje hotové projekty z oblasti prírodných aj humanitných vied, na ktorých pracovali od druhého ročníka. Pod vedením svojich školiteľov spracovali odborné témy a vyskúšali si písanie odbornej práce, ktoré bude onedlho nevyhnutnou súčasťou ich štúdia na vysokej škole. Na krajské kolo v marci v Prešove postúpili so svojimi SOČkami z odboru biológie, telesnej výchovy a pedagogiky Zuzana Michelková, Bibiana Hudáková a Miriam Mlynárová.

• Dňa 6.2.2020 sa uskutočnilo školské kolo Biologickej olympiády 2019/2020

Kategórie A (3. a 4. ročník) sa zúčastnili 4 žiaci.

1. miesto: Zuzana Vallušová (4.AG)

2. miesto: Zuzana Michelková (3.AG)

3. miesto: Vanesa Kováčová, Paulína Vnenčáková (obe z 3.AG)

V kategórii B (1. a 2. ročník) súťažilo 7 žiakov z 2.AG triedy.

1. miesto: Eliška Mašlonková

2. miesto: Lenka Šašurová, Alexandra Šlebodová

3. miesto: Filip Kubáni, Marcela Michalková

VŠETKÝM SRDEČNE BLAHOŽELÁME A ĎAKUJEME..