• Otvorenie školského roka 2022/2023

• Vážení rodičia, milí žiaci,

oznamujeme Vám, že dňa 5. septembra o 9.00 hod. v Kostole sv. Cyrila a Metoda sa slávnostnou svätou omšou uskutoční otvorenie nového školského roka 2022/2023.

Po sv. omši sa žiaci 1. ročníka ZŠ spolu so zákonným zástupcom presunú do budovy školy, kde dostanú potrebné informácie k organizácii šk. roka.

Ostatní žiaci ZŠ a gymnázia prídu do školy na vyučovanie až v nasledujúci deň.

V utorok 6. septembra vyučovanie začne o 8.00 hod. pre všetkých žiakov ZŠ aj gymnázia.

Od utorka 6. septembra bude pre žiakov 1. – 5. roč. ZŠ fungovať popoludňajší školský klub do 16.30 hod.

Pripomíname, že všetci žiaci ZŠ a gymnázia musia pred nástupom do školy 6. septembra odovzdať Vyhlásenie o bezpríznakovosti, a to buď elektronicky cez EduPage alebo v tlačenej podobe. Zákonní zástupcovia žiakov 1. ročníka ZŠ vyplnia toto vyhlásenie 5. septembra v škole, kde ho budú mať k dispozícii.

Žiaci 1. ročníka gymnázia dostanú toto vyhlásenie v tlačenej podobe 5. septembra v kostole, aby ho mohli vyplnené odovzdať v utorok 6. septembra triednemu učiteľovi.

• Dňa 30.08.2022 (utorok)

bude škola

z organizačných dôvodov ZATVORENÁ.