• 2% z dane

vyhlasenie_2023.pdf

Rodičovské spoločenstvo pri Spojenej škole sv. Jána Pavla II. v Poprade

Vážení rodičia, vážení priatelia školy – ZŠ, gymnázia a ZUŠ,

prosíme Vás aj tento rok o poukázanie 2% (3%) dane  cirkevnej Spojenej škole sv. Jána Pavla II. v Poprade.  Aj vďaka Vášmu príspevku z roku 2023 sme mohli dokončiť úpravu vzhľadu školy a v určitých vylepšeniach učební spojených s doplnením učebných pomôcok. Tento dar škole veľmi pomôže a Vás nestojí nič navyše, pretože daň by ste inak odviedli štátu. Vami poukázané finančné prostriedky  toho roku umožnia realizovať:

• nákup ďalších potrebných pomôcok na vyučovacie predmety
          • nákup športového náradia
          • nákup pomôcok do ZUŠ

Prostriedky je možné poukázať nasledovným spôsobom.

1. Fyzické osoby/SZČO,  ktoré podávajú daňové priznanie, uvedú  prijímateľa 2% (3%) dane v tlačive daňového priznania, a to v termíne do 2. 4. 2024.
          2. Ak ste zamestnancom (bez povinnosti podávať daňové priznanie), potvrdenie  o zaplatení  dane spolu s vyhlásením o poukázaní 2% (3%) dane je potrebné doručiť do  30. 4. 2024  na príslušnom daňovom úrade podľa Vášho trvalého bydliska.
          3. Informácie a tlačivá sú aj na webovej stránke školy: http://www.scspp.sk/clanky/venovanie-2-dane

Ak vyplnené potvrdenie o zaplatení dane spolu s vyhlásením doručíte na sekretariát školy do 26. 4. 2024, škola s Vaším súhlasom zabezpečí ich doručenie na príslušný daňový úrad.

Použitie Vašich prostriedkov bude zverejnené na webovej  stránke našej školy: www.scspp.sk

Ďalšie prázdne tlačivá sú k dispozícii na sekretariáte školy alebo v rímskokatolíckych kostoloch v Poprade.

Ďakujeme Vám za pomoc škole.

S úctou

Ing. Jozef Slovík,