• Naše úspechy

        • Výsledky súťaží a predmetových olympiád – šk. rok 2022/2023

           

           

          Názov súťaže

          Priezvisko, meno, trieda žiaka

          Úroveň súťaže

          Umiestnenie žiaka

          1.

          …a Slovo bolo u Boha…

          Timotej Marhefka, IV. A

          krajské kolo

          3. miesto

          2.

          Biblická olympiáda G

          Patrik Pataky, I. A, Júlia Cehuľová, II. A, Sára Benková, IV. A

          okresné kolo

          2. miesto

          3.

          Biologická olympiáda, kat. A teoreticko-praktická časť

          Marco Fabian, IV. A

          krajské kolo

          15. miesto 

          4. 

          Družstvá prvej pomoci SČK

          Alžbeta Karkošková, Martin Lazarák, Martina Madejová, Adam Martinko, Žaneta Podhorská, Noel Šimko, III. A

          územné kolo súťaže stredných škôl okresov PP a KK 

          3. miesto 

          5.

          Hviezdoslavov Kubín 

          Alexandra Grivalská, IV. A

          okresné kolo

          3. miesto

          6.

          Chemická olympiáda kat. A

          Tímea Lešková, IV. A

          krajské kolo

          14. miesto

          7.

          Olympiáda v anglickom jazyku – kat. 2B

          Marhefka Timotej, IV.A

          okresné kolo OAJ

          3. miesto

          8.

          Olympiáda v anglickom jazyku – kat. 2C2

          Lešková Tímea, IV.A

          okresné kolo OAJ

          5. miesto

          9.

          Olympiáda v nemeckom jazyku - kat. 2A

          Kašická Linda, II.A

          okr. kolo ONJ

          4. miesto

          10.

          Olympiáda v nemeckom jazyku - kat. 2B

          Bizoň Jozef, IV.A

          Lazarák Martin, III.A

          okr.kolo ONJ

          okr.kolo ONJ

          4. miesto

          5. miesto

          11.

          Olympiáda v programovaní 

          s microbitmi

          Michal Mucha, Pavol Mihál, Jakub František Roth, Noel Šimko, Adam Martinko, III. A

          Celoslovenská súťaž

          1. miesto

          12.

          Palma Junior

          Michal Mucha, Pavol Mihál, Jakub František Roth, Zuzana Kallová, Soňa Hanáková, III. A

          Celoslovenská súťaž

          účasť

          13.

          PythonCup

          Michal Mucha, Pavol Mihál, Jakub František Roth, Zuzana Kallová, Soňa Hanáková, III. A

          Celoslovenská súťaž

          účasť

          14.

          Super Florbal POHÁR žiakov  

           

          Super Florbal POHÁR žiačok

           

          Dikant Timonej, Marton Marcel, Mayer Mathias, Pataky Patrik, Puchala Daniel, Šimko Noel, Špík Martin, Štinčík Tomáš, Tancoš Damián, Trošan Kristán

           

          Bajusová Sofia, Baranová Sofia Anna, Benková Sara, Bulavová Ema, Galiková Antónia, Handzušová Melisa, Kaššová Mária Viktória, Kuffová Sandra, Mlynárová Ema, Mlynská Lenka, Szczechwiczová Mária, Štinčíková Magdaléna 

          Okresné kolo



           

          Okresné kolo

          2. miesto

           

          účasť

          15.

          Stredoškolská odborná činnosť - SOČ

          Ema Miždošová, Sofia Anna Baranová, III. A

          krajské kolo

          3. miesto

          16.

          Turnaj v trojkovom basketbale o Pohár primátora mesta Poprad

          Marton Marcel, Puchala Daniel, Štinčík Tomáš, Tancoš Damián, Trošan Kristán, IV. A

          Mesto  Poprad

          účasť

          17.

          Dejepisná súťaž českých a slovenských gymnázií

          Kristián Trošan, Adam Olejár, Jakub Gnojčák, IV. A

          krajské kolo

          19

          18.

          Zelený Andel

          Ema Miždošová, Sofia Anna Baranová, III. A

          celoštátna súťaž

          účasť

          19.

          SŠ ŠTRBArace prekažkový beh žiakov a žiačok

          Lešková Tímea, Tancoš Damián, Fabián Marko, IV.A

          Mravová Kristína Katarína, II. A

          celoštátna súťaž

          účasť

          20.

          Bedminton žiakov SŠ

          Bedminton žiačok SŠ

          Šimko Noel, III.A

          Tancoš Damián,  Marton Marcel, Štinčík Tomáš, IV.A

           

          Podhorská Žaneta, Bajusová Sofia, III.A

          Okresné kolo

           

          Okresné kolo

          účasť

          účasť

           

          Výsledky súťaží a predmetových olympiád – šk. rok 2021/2022

           

           

          Názov súťaže

          Priezvisko, meno, trieda žiaka

          Úroveň súťaže

          Umiestnenie žiaka

          1.

          …a Slovo bolo u Boha…

          Bekešová Simona, II. A - próza

          Grivalská Alexandra, III. A - poézia

          Krajské kolo

          2. miesto

          3. miesto

          2.

          Basketbal žiakov - A 

          Bobák Tomáš, Kubáni Filip, IV. A

          Marton Marcel, Fabian Marco, Puchala Daniel, Tancoš Damián, Trošan Kristián, Štinčík Tomáš, III. A

          Šimko Noel, II. A

          Okresné kolo

          Účasť

          3.

          Biblická olympiáda

          Benková Sára, Dirová Martina, Trošan Kristián, III. A

          Okresné kolo 

          2. miesto

          4.

          Biologická olympiáda, kat. A

          Marhefka Timotej, III. A

          Krajské kolo 

          Úspešný riešiteľ 

          5.

          Biologická olympiáda, kat. B

          Lazarák Martin, II. A

          Krajské kolo 

          Úspešný riešiteľ 

          6.

          Fyzikální online

          Tancoš Damián, Marhefka Timotej, Benková Sára, Grivalská Alexandra - Relatívne dobrý tím, III. A

          Dluhá Nikola, Cehuľová Júlia, Kašická Linda, Nahalková Katarína, Klingová Mária - Schroedingerove kočky, I. A

          Medzinárodná online súťaž

          521. miesto z 806 súťažiacich

           

          611. miesto z 806 súťažiacich

          7.

          Hviezdoslavov Kubín 

          Grivalská Alexandra, III. A - poézia

          Krajské kolo

          3. miesto

          8.

          Chemická olympiáda – kat. B

          Lazarák Martin, II. A

          Krajské kolo

          Účasť

          9.

          Chemická olympiáda – kat. C

          Kašická Linda, I. A

          Klingová Mária, I. A

          Krajské kolo

          Účasť

          10.

          iBobor – kat. Junior

          Roth Jakub František, II. A

          Celoslovenské kolo

          Úspešný riešiteľ

          11.

          Olympiáda ľudských práv

          Dirová Martina, III.A

          Krajské kolo

          Účasť

          12.

          Olympiáda v anglickom jazyku – kat. 2A 

          Mihál Pavol, II. A

          Okresné kolo

          3. miesto

          13.

          Olympiáda v anglickom jazyku – kat. 2B

          Majdán Richard, IV. A

          Okresné kolo

          3. miesto

          14.

          Olympiáda v nemeckom jazyku - kat. 2A

          Lazarák Martin, II. A

          Okresné kolo

          5. miesto

          15.

          Olympiáda v nemeckom jazyku - kat. 2B

          Bizoň Jozef, III. A

          Okresné kolo

          3. miesto

          16.

          Olympiáda v programovaní 

          s microbitmi

          Hanáková Soňa, Kallová Zuzana, Mihál Pavol, II. A

          Celoslovenské

          3. miesto

          17.

          Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry

          Mlynárová Ema, III. A

          Krajské kolo

          Účasť

          18.

          Palma Junior

          Mucha Michal, Hanáková Soňa, Kallová Zuzana, Mihál, Pavol, Roth Jakub František, II. A 

          Bizoň Jozef, Tancoš Damián, III. A

          Krajské kolo 

          Úspešní riešitelia

          19.

          PythonCup

          Mucha Michal, Hanáková Soňa, Kallová Zuzana, Mihál, Pavol, Roth Jakub František, II. A 

          Bizoň Jozef, Tancoš Damián, III. A

          Celoslovenské

          Úspešní riešitelia

          20.

          Spievam po francúzsky

          Mlynárová Ema, III. A

          Krajské kolo

          Účasť

          21.

          Stredoškolská odborná činnosť - SOČ

          Dirová Martina, Benková Sára, Grivalská Alexandra, Hrinová Sendy Gabriela, Lešková Tímea, III. A

          Krajské kolo

          Úspešní riešitelia

          22.

          Turnaj v trojkovom basketbale o Pohár primátora mesta Poprad

          Bobák Tomáš, Stupák Marián, IV. A

          Kromková Sarah, Štinčík Tomáš, Tancoš Damián, Puchala Daniel, Marton Marcel, III. A

          Nepostupová súťaž

          Účasť

           

           

           

           

          Výsledky súťaží a predmetových olympiád – šk. rok 2020/2021

           

           

          Názov súťaže

          Priezvisko, meno, trieda žiaka

          Úroveň súťaže

          Umiestnenie žiaka

          1.

          Biblická olympiáda

          Benková Sára, Dirová Martina, Trošan Kristián,  II. A

          Okresné (dekanátne kolo)

          Diecézne kolo – kategória 2

          1. miesto

           

          5. miesto

          2.

          Československá dejepisná súťaž

          Adamjak Filip, Pištová Michaela, Turčanová Mária III. A

          Krajské kolo

          Účasť bez postupu

          3.

          Ekonomická olympiáda

          Nedoroščíková Zuzana, IV. A

          Krajské kolo

          Top 6 súťažiacich

          4.

          Fyzikální online – kat. C

          Relatívne Dobrý Tím – Bizoň Jozef, Lešková Tímea, Grivalská Alexandra, Marhefka Timotej, Tancoš Damián, II. A

          Medzinárodná súťaž

          63. miesto/zo 167 súťažiacich tímov

          5.

          Geografická olympiáda

          Grivalská Alexandra, II. A

          Celoslovenské kolo

          Postup z celoslovenského kola na krajské (z 2346 žiakov postúpilo 987)

          6.

          Hviezdoslavov Kubín – prednes poézie

          Benková Sára, II. A

          Okresné kolo

          1. miesto

          7.

          Hviezdoslavov Kubín – prednes prózy

          Nedoročšíková Zuzana, IV. A

          Obvodné kolo

          3. miesto

          8.

          Chemická olympiáda – kat. B

          Lešková Tímea, II. A

           

          Krajské kolo

           

           

          11. miesto

           

           

          9

          Chemická olympiáda – kat. C

          Lazarák Martin, Roth Jakub František, I. A

          Krajské kolo

           

          22. a 30. miesto

           

          10.

          iBobor – kat. Junior

           

           

           

          priezvisko

          meno

          trieda

          body

          percentil

          Tancoš

          Damián

          II. A

          68.34

          97.1447

          Hanáková

          Soňa

          I. A

          58.68

          87.1511

          Marhefka

          Timotej

          II. A

          56.02

          84.1835

          Bekešová

          Simona

          I. A

          53.35

          77.735

          Karkošková

          Alžbeta

          I. A

          52.02

          76.4517

           

          Celoslovenské kolo

          (z 9 462 žiakov)

           

           

           

           

           

          Úspešní riešitelia

           

           

           

           

          11.

          Olympiáda v anglickom jazyku – kat. 2A

          Bizoň Jozef, II. A

          Okresné kolo

          4. miesto

          12.

          Olympiáda v anglickom jazyku – kat. 2B

          Riedl Michal, IV. A

          Okresné kolo

          4. miesto

          13.

          Palma Junior

           

          1. tím: Marhefka Timotej, Tancoš Damián, 2. tím: Bizoň Jozef, Fabián Marco II. A

          Celoslovenská súťaž v troch kolách

          Účasť bez postupu do finálového kola

          14.

          Prezentiáda

           

          Bekešová Simona, Gavurová Andrea -  postup do Grandfinále medzi 30 tímov

          Súťaž v rámci ČR a SR

          Postup z online kola do Grandfinále (bude sa konať 9. - 10.9.2021      v Brne

          15.

          Spracovanie informácií na počítači - SIP – Wordprocessing

          Rónayová Melánia, II. A

           

          Krajské kolo

          4. miesto

          16.

          Stredoškolská odborná činnosť - SOČ

          Karkošková Alžbeta, Michalková Marcela, III. A

          Krajské kolo

          4. miesto

           

Počet návštev: 210