Základné informácie

Milí uchádzači,

na základe usmernenia Ministerstva školstva SR zo dňa 29. 4. 2020

upresňujeme časový harmonogram:

Do 7. mája 2020      -  zverejníme  aktualizované  „Kritériá prijatia na Gymnázium sv. Jána Pavla II“.

Do 15. mája 2020    -  podá uchádzač prihlášku na Gymnázium sv. Jána Pavla II.   (prostredníctvom

svojej ZŠ).

Všetky usmernenia Ministerstva školstva SR týkajúce sa prijímacieho konania najdete na

Sledujte, prosím, webovú stránku našej školy.  Ďalšie aktuálne informácie budeme postupne pridávať.

V prípade otázok nás neváhajte  kontaktovať na č. t.  0901 735 123.    Ďakujeme.

Otvárame:

1 triedu  štvorročného štúdia - 22 žiakov

Štvorročné štúdium (pre uchádzačov z 9. ročníka základných škôl)

Termíny konania prijímacích skúšok: 11. máj 2020 (1. termín)

14. máj 2020 (2. termín).

Škola ponúka:

·         všeobecné gymnaziálne štúdium

Ø  posilnené vyučovanie anglického jazyka, zahraničný lektor, metóda CLIL

Ø  všeobecná vetva (posilnená BIO, CHE, MAT...)

Ø  profilácia štúdia podľa záujmov a zamerania študenta  – voliteľné predmety

Ø  vyučovanie je doplnené obohacujúcim duchovným programom

Žiak nemôže byť prijatý do 1. ročníka našej školy, ak sa nezúčastnil prijímacieho konania na našej škole.

Podrobnosti k prijatiu uchádzača na štúdium budú aktualizované v prílohe   „Kritéria  prijímacieho konania“ do 07.05.2020