• Záver školského roka

• Po ďalšom úspešnom školskom roku sa žiaci a učitelia Spojenej školy sv. Jána Pavla II. stretli na slávnostnej svätej omši v Kostole sv. Cyrila a Metoda, aby poďakovali za všetky dosiahnuté úspechy. Po inšpiratívnom príhovore pána riaditeľa a ocenení najlepších žiakov v škole, boli odovzdané vysvedčenia a žiaci sa s nadšením rozbehli v ústrety letných prázdnin. Prajeme všetkým žiakom, aby si prázdniny užili v plnom zdraví, načerpali nové sily a v septembri sa opäť stretli pripravení na nové výzvy.

•  DofE už aj u nás od septembra 2024!
            • DofE už aj u nás od septembra 2024!

• Chceš sa rozvíjať a zdokonaliť v tom, čo ťa baví?

Túžiš navyše získať významný certifikát, ktorý Ti pomôže v ďalšom štúdiu či kariére?

Tak sa pridaj k nám od septembra a získaj ocenenie vojvodu z Edinburghu – DofE.

Kontaktná osoba: Mgr. Tomáš Vasilčák