• Vážení rodičia, milí žiaci,

oznamujeme Vám, že 4. septembra o 9.00 hod. v Kostole sv. Cyrila a Metoda sa slávnostnou svätou omšou uskutoční otvorenie nového školského roka 2023/2024.

Po sv. omši sa žiaci 1. ročníka ZŠ spolu so zákonnými zástupcami presunú do budovy školy, kde dostanú potrebné informácie k organizácii šk. roka.

Ostatní žiaci ZŠ a gymnázia prídu na vyučovanie až v utorok 5. septembra o 7.45 hod.

Od utorka 5. septembra bude pre žiakov 1. – 5. roč. ZŠ otvorený školský klub ráno od 6.30 hod. a popoludní do 16.30 hod.

Obed bude k dispozícii od utorka 5. septembra pre žiakov ZŠ, ktorí odovzdali zápisné lístky a pre žiakov gymnázia, ktorí sa v utorok ráno nahlásia u vedúcej školskej jedálne do 8.00 hod.

Prajeme Vám ešte príjemné prežívanie posledných prázdninových dní.

Tešíme sa na Vás! 😊

Spoločenstvo učiteľov Spojenej školy sv. Jána Pavla II.