• Rodičovské združenie konzultačnou formou (utorok 25. apríla 2023)

• Vážení rodičia,

oznamujeme Vám, že v utorok 25. 4. 2023 sa uskutoční rodičovské združenie konzultačnou formou v čase od 14.30 – 16.30 hod. v budove školy.
              Prosíme Vás, aby ste sa pri vstupe do školy (pri jedálni) podpísali do prezenčnej listiny triedy, ktorú Vaše dieťa navštevuje.

Triedni učitelia sa budú nachádzať vo svojich triedach a ostatní vyučujúci budú v nižšie uvedených učebniach:

Mgr. J. Benko – 1. posch., zborovňa gymnázia
              PaedDr. Z. Čerkalová – 1. posch., zborovňa gymnázia
              PaedDr. L. Gavorová – 1. posch., kancelária zástupcu riaditeľa
              Mgr. M. Halavin – 1. posch., zborovňa gymnázia
              PaedDr. Marcel Karkoška – 1. posch., kancelária riaditeľa školy
              PaedDr. A. Kleinová Perignatová – 1. posch., kancelária zástupcu riaditeľa
              Mgr. L. Kosťová (sr. Filareta) – 2. posch., projektová učebňa
              Mgr. L. Kutlák - 1. posch., zborovňa gymnázia
              Mgr. L. Pospíšilová – 3. posch., jazyková učebňa
              PaedDr. P. Sitiarik – 2. posch., učebňa informatiky
              Mgr. A. Špinerová – 2. posch., multimediálna učebňa
              Mgr. A. Trusková, PhD. – 3. posch., učebňa slovenského jazyka a lit.
              Mgr. P. Vépy – 1. posch., ŠKD

• Riaditeľské voľno

• Riaditeľ spojenej školy sv. Jána Pavla II. v Poprade týmto oznamuje, že v zmysle § 150 ods. 5 zákona 245/2008 Z.z. o výchove a vzdelávaní udeľuje žiakom a študentom ZŠ a gymnázia dňa 28.04.2023 (piatok) riaditeľské voľno z organizačných dôvodov.

• Vynikajúci úspech na Hviezdoslavovom Kubíne!

• Gymnazistka Alexandra Grivalská, študentka 4.A, získala skvelé umiestnenie na okresnom kole súťaže Hviezdoslavov Kubín. Saška obsadila tretie miesto v silnej konkurencii študentov stredných škôl v popradskom okrese. Porotu zaujala svojím osobitým prednesom veršov o stave ženskej duše zo zbierky Uspávanka pre mužov od gruzínskej poetky K. Džavachišvili. Srdečne blahoželáme a prajeme veľa ďalších úspechov!

• Biblická olympiáda

• Na pôde našej školy sa v dňoch 28. a 29. 3. uskutočnilo dekanátne kolo Biblickej olympiády. V utorok ukázalo svoje vedomosti desať družstiev základných škôl a v stredu sedem družstiev stredných škôl. Ich úlohou bolo naštudovať si knihy Ester, Judita, Nehemiáš a 1. Petrov list. Základnú školu reprezentovalo družstvo v zložení Bernadeta Benková, Denisa Dulová a Alžbeta Voščeková, obsadili pekné 3. miesto. Druhé miesto získalo družstvo nášho gymnázia v zložení Sára Benková, Patrik Pataky a Júlia Cehuľová. Ďakujeme za reprezentáciu a srdečne blahoželáme!