• Krajské kolo SOČ 2020

• Krajské kolo SOČ 2020  - Blahoželáme!

Dňa 21. apríla 2020 sa naše žiačky z 3.AG triedy Zuzana MichelkováNikola Semančíková umiestnili na krajskom kole SOČ na výbornom 2. mieste a postúpili tak na celoštátne kolo.  Dievčatá súťažili v odbore: 17 - Pedagogika, psychológia, sociológia s prácou na tému Využitie environmentálneho bádania pri práci s deťmi v saleziánskych strediskách.

V rovnakom odbore našu školu pekne reprezentovali aj žiačky Bibiána HudákováMiriam Mlynárová(obe z 3.AG triedy) s prácou Flexibilita vybraných žiakov Spojenej školy Jána Pavla II.

Dievčatám ďakujeme za reprezentáciu školy a prajeme im veľa Božieho požehnania pri štúdiu i ďalšej práci s deťmi a mládežou.

Blahoželáme!